I pečující potřebují v práci flexibilitu

Aktuality, Zdraví, rodina, vztahy

Máte děti a současně pečujete o své stárnoucí rodiče? Potřebujete sladit vaši práci a zaměstnání? Projekt Sendvičová generace vám přináší rozhovor s Andreou Bohačíkovou z organizace Marter, podle které flexibilita práce není jen pro mámy malých dětí, ale přináší výhody pro širší spektrum zaměstnanců, kteří nechtějí nebo nemohou pracovat klasickým způsobem. 

I pečující potřebují v práci flexibilitu

Jak je to v dnešní době s flexibilitou na pracovním trhu? Mají si o ní zaměstnanci říkat? A pokud ano, vědí, jak na to?

Nebojte se říci, jaké podmínky pro práci potřebujete a nabízet cesty hledání výhodného řešení pro obě strany, vás i vašeho zaměstnavatele. Na pracovním pohovoru je vždy hlavní ukázat svou přidanou hodnotu pro daného zaměstnavatele a jeho obchodní cíle. Zkombinujte tedy svou nabídku, to co do firmy přinášíte se svými potřebami a tím, že potřebujete flexibilní práci. Mezi naše činnosti patří osvěta téma flexibility práce. Pracujeme na tom, aby možnosti pracovat dle svých potřeb mělo čím dál více lidí. Sendvičová generace má své specifické potřeby, jako matky a otcové malých dětí. Tak proč jim nenabídnout tento nástroj, když už existuje. Pokud pomůžeme najít práci, kde budou spokojení další lidé. Budeme jedině rádi," říká Andrea Bohačíková z organizace Marter.

Rozhovor najdete na www.sendvicovagenerace.cz

Poradna

Máte otázky na téma stáří? V naší poradně najdete odpovědi na ty nejdůležitější otázky týkající se stáří, a pokud nenajdete to, co hledáte, neváhejte nám svůj dotaz napsat.

Obsah poradny pravidelně aktualizujeme a doplňujeme o důležitá témata.

Témata

Potřebujete s něčím poradit?

Zavolat

Svůj dotaz do poradny můžete také poslat pomocí formuláře, nebo nám zavolat v uvedené hodiny poradenské linky.

Zaregistrujte se a získejte více

  • Komentáře a sdílení vašich zkušeností.
  • Materiály a dokumenty ke stažení.
  • Přístup do dalších částí webu.
  • Pravidelný zpravodaj naší poradny.