Online poradna - Nenechte své úspory spát

V pátek 5. listopadu od 14:00 hodin vás zveme na další online poradnu. Tentokrát na téma spoření!

V době nízkých úrokových sazeb se většina bank potýká se situací, kdy nemohou svým klientům nabídnout výhodnější úročení úspor. Lze tedy s nadsázkou říct, že Vaše peníze na běžném či spořicím účtu v tuto chvíli spíše spí, než že by vydělávaly. Vaše peníze se však mohou zhodnotit lépe, prostřednictvím investování do podílových fondů. 

Investování do podílových fondů je v České republice velmi oblíbené. Čím dál více lidí totiž zjišťuje, že peníze svěřené do rukou odborníků na investování mohou pracovat za ně. Zkrátka investice do fondů už dávno nejsou jen pro úzkou skupinu lidí. To potvrzuje i statistika: přibližně 17 % Čechů (1,8 miliónu lidí) nějakým způsobem již investuje.  

V čem je investice do podílových fondů zajímaváV jednoduchosti 

  • Svěříte peníze týmu odborníků, kteří je investují do světoznámých firem, jejichž výrobky znáte z běžného života, používáte je a máte v ně důvěru. Ať už je to čokoláda Milka, čisticí prostředky Jar nebo Persil, léky jako je Paralen nebo limonáda Coca Cola. 
  • Úspěšné prodeje produktů a služeb těchto společností se pak promítají do zhodnocení Vaší investice v podílovém fondu.   

Možná Vás bude zajímat, jak rychle si můžete na své peníze sáhnout, kdyby bylo třeba. Jistě Vás potěší, že při této formě investice je můžete mít zpátky na účtu během několika dní.

O tom všem a mnoho dalším si budeme povídat s panem Davidem Oškerou, Československá obchodní banka, a. s.

Již nyní se na nás můžete se svými dotazy, příběhy a zkušenostmi obracet přes chat nebo online formulář. Během rozhovoru budeme online na chatu a budete se tak moci ptát na vše, co vás k tématu zajímá. 
Rozhovor se bude vysílat živě na Facebookové stránce Neztratit se ve stáří. Odkaz na Facebookovou událost naleznete zde.
Není potřeba žádná registrace.
Z celého rozhovoru bude nahrán video záznam, na který se budete moci podívat, pokud nestihnete sledovat rozhovor online.

Chci odebírat novinky

Diskuze

Pro vložení příspěvku do diskuze se musíte přihlásit.

Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcují k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoli vulgarismy.