Sue Ryder Neztratit se ve stáří

Všichni si děláme plány na stáří. Pro sebe
i své blízké. Chceme vidět, jak blízcí
prožívají stáří podle svých představ.

Chci odebírat novinky

Mohlo by vás zajímat  

Videa

rozhovor
8:10 Přidáno: 19.01.2022

1. díl rozhovoru Pavla Kříže s profesorem Kvapilem: Jaké jsou typické nemoci ve stáří?

Připravili jsme pro vás seriál rozhovorů Pavla Kříže s lékařem a přednostou kliniky prof. MUDr. Milanem Kvapilem, CSc., MBA o posunu v medicíně a všeobecném zlepšení životních podmínek. Podívejte se na první díl, ve kterém se věnují typickým nemocem, které se stářím přicházejí.

1. díl rozhovoru Pavla Kříže s profesorem Kvapilem: Jaké jsou typické nemoci ve stáří? - spustit Další epizody
dárcovství
1:02 Přidáno: 24.11.2021

Stáří není procházka růžovým sadem

Stáří není procházka růžovým sadem, ale díky Vám svět starého člověka rozkvete. Pomozte nejen paní Vlastě, ale i dalším seniorům, kteří potřebují právě teď poradenství, osobní asistenci doma nebo péči a doprovázení na konci života.

Stáří není procházka růžovým sadem - spustit Další epizody
poradna
28:47 Přidáno: 09.11.2021

Online poradna - Nenechte své úspory spát

Investování do podílových fondů je v České republice velmi oblíbené. Čím dál více lidí totiž zjišťuje, že peníze svěřené do rukou odborníků na investování mohou pracovat za ně. O světě investic jsme si povídali s Davidem Oškerou.

Online poradna - Nenechte své úspory spát - spustit Další epizody
Užitečné odkazy

Připravili jsme pro vás užitečná telefonní čísla a odkazy na webové stránky, které se věnují stáří, nebo jsou stárnoucím lidem určené.

O nás

Jsme nezisková organizace, která pomáhá seniorům a jejich blízkým při životních změnách, které přináší stáří. Jdeme s Vámi celou cestou – radíme v otázkách stáří, pomáháme seniorům v domácnosti, každému se v péči individuálně přizpůsobujeme, provázíme v závěru života.

Poradenský portál je naší odpovědí na časté dotazy týkající se stáří. Nabízíme Vám pohled na stáří z více stran a věříme, že zde najdete jak aktuální informace, tak rady profesionálů, které vám pomohou při řešení životních situací.

Více o Sue Ryder 
Podpořte nás